İhbar Detay Formu
Kanunların ve kuralların ihlali, hırsızlık, dolandırıcılık, rüşvet, ayrımcılık, taciz, çıkar çatışması gibi fiiller, bireylerin, şirketlerin ve toplumun genel menfaatini tehdit etmekte, haksızlıklara, maddi ve manevi zararlara yol açmaktadır. Haksızlıklara son verilmesi için faillerin ve zanlıların yetkili makamlara bildirilmesi vicdani ve insani bir görevdir.

Toyota Boshoku Türkiye, çalışanlarının ve paydaşlarının, etik ilkelere, ulusal ve uluslararası mevzuata ve prosedürlere uymadığını, bilmeniz, öğrenmeniz veya herhangi bir sebeple dahil olup pişman olmanız durumunda, doğrudan Toyota Boshoku Türkiye Denetim Grubu Başkanlığı'na bildirebilirsiniz.

Bildirimlerinizi, aşağıdaki ihbar formunu doldurarak veya iletişim adreslerimize mektup, eposta ve telefon araması ile iletebilirsiniz. Bildirimleriniz, gizlilik, objektiflik ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde mesleğinde ehil denetçiler tarafından incelenecektir. Size ulaşabileceğimiz, bir telefon numarası ve/veya eposta adresi paylaşmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Vereceğiniz bilgilerin gizliliğine azami özen gösterilecektir.
İHBAR DETAY FORMU 
Yukarıdaki Kayıt Formu'nu doldurup önce ihbar kaydı açmanız, akabinde açılan formda ihbara ilişkin detay bilgileri girmeniz gerekmektedir.
Yanında yıldız ( * ) işareti olan hücrelerin doldurulması zorunludur.
KVK Politikasını onaylıyorum.