TBT İNSAN KAYNAKLARI

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz
Toyota Boshoku Türkiye olarak yarının toplumunu öngören ve dünya üzerindeki müşterilerini etkileyecek seviyede otomobil araç içi parçalarının geleceğini çizen ve müşterilerine en iyi konforu sunabilen bir kurum olabilmeyi hedeflemekteyiz.
Bu bağlamda şirket olarak misyonumuz; çevreye saygılı, paydaşlarınca güvenilip onlarla birlikte büyüyerek, kurumuza has öncü teknolojiler ile müşterilerimizin beklentisini aşan yenilikçi ürünler ortaya koymaktır. 

    "Tutkularınızı TOYOTA BOSHOKU'yla dizayn edin."

İşe Alım Süreçlerimiz
Toyota Boshoku Türkiye bünyesine başvuran tüm adaylarda güvenilirlik, dürüstlük, takım çalışması, sürekli gelişim, kalite ve müşteri odaklı yaklaşım, kendine güven gibi tüm çalışanlardan sahip olması beklenen değerler aranmaktadır.

Ofis Personeli
Bunların yanı sıra, arayışında olduğumuz her pozisyon için gerekli nitelikler tanımlanmış durumdadır. İşe alımlarımızda; tanımlanan bu niteliklerin varlığı ve düzeyi aranır. İş tanımlarından hareketle pozisyona özel tecrübe,yabancı dil bilgisi gibi özellikler de değerlendirilir. Bu kapsamda, adaylarımızla İngilizce dil sınavı, gerekli ise ilgili teknik sınav uygulandıktan sonra, başarılı olan adaylarla mülakatlar gerçekleştirilir.

İşletme Personeli
İşletme personeli olarak çalışmak amacıyla başvuracak adayların:
• Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu olmaları,
• 30 yaşını aşmamış olmaları gerekmektedir.

Adaylarımıza ayrıca genel kültür ve ön sağlık muayenesi yapılır; bu süreçleri başarılı olan adaylar el becerisi sınavına alınırlar.

Eğitim Olanaklarımız
Toyota Boshoku Türkiye olarak eğitimde sürekli gelişime inanmaktayız. Bu amaçla eğitim programımızın çatısı olan "LEAP (Liderlik Yaklaşımı)" ile her kademeden çalışanımıza özel dizayn ettiğimiz eğitim programları ile çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamayı hedeflemekteyiz.
Ayrıca Toyota Boshoku Way'in bir parçası olan "iş başında eğitim" geleneğimiz ile çalışanlarımıza, tecrübe ederek öğrenme imkanı sunmaktayız.
Bunun yanı sıra, terfi eden ve edecek çalışanlarımıza da gerekli yetkinliklere sahip olmak üzere yöneticilik eğitimleri kurumumuzca verilmektedir.

Ücretlendirme & Yan Haklar Uygulamalarımız
• Çalışanlara servis ve yemek imkanı
• Maaşa ek olarak sosyal yardım
• Şirkette 6 ayını doldurmuş personele kapsamlı özel sağlık sigortası
• Özel günler ödül sistemi (Hizmet süresi, Evlilik, Doğum vb.)
• Çalışanları sürekli iyileştirmeye teşvik etmek amacıyla "Kaizen" ödül sistemi
• Kişisel kariyer gelişimi için yurtiçi & yurtdışı eğitim ve gelişim programları
• Şirketiçi ve şirketdışı düzenlenen sosyal etkinlikler ve spor aktiviteleri (Aile günü, Bölüm Yemekleri, Kültür Gezileri, Turnuvalar vb.)

Staj Programlarımız
Toyota Boshoku Türkiye ailesi olarak Sakarya Üniversitesi ve Türkiye’nin diğer üniversiteleri ile çeşitli staj programı anlaşmaları yapmaktayız. Üniversite öğrencilerinin gelişimlerine katkı sağlayıp, onların fikirlerini şirket kültürümüz kapsamında değerlendirmenin gücüne inandığımız için her yıl bünyemizde belli sayıda üniversite öğrencisine staj yapma imkanı sunmaktayız.

Stajları sonunda gerçekleştirdikleri projelerde başarılı olan stajyer arkadaşlarımıza ileriki dönemlerde açık pozisyonlarımız için işe alım imkanı sağlamaktayız.

Başvuru
Güncel pozisyonlarımıza başvurmak için kariyer.net link’i üzerinden bilgi alıp, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca birimimize aşağıdaki link üzerinden özgeçmişinizi e-posta yoluyla gönderek Toyota Boshoku Türkiye aday havuzuna başvurunuzu yönlendirebilirsiniz.

Özgeçmiş Gönder